piątek, 6 grudnia 2013

Tutorial mikołajkowy - koralikowy krokodylek dla dzieci

Witam Wszystkich ciepło i serdecznie,  w ten  wietrzny, a jednocześnie bardzo wyczekiwany, szczególnie przez dzieci, dzień!:) I to głównie dla nich oraz ich rodziców, dziś Św. Mikołaj przyniósł prezent, w postaci foto - tutoriala  na koralikowego krokodylka. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy.  Powodzenia!:)

 ***
 ***

8 komentarzy:

 1. Ja koralików nie mam i nigdy nic z nich nie robiłam,ale ten kursik jest świetny i bardzo czytelny.Może kiedyś skorzystam;))
  Dzięki;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Ilonko za słowa uznania:) Są one dla mnie bardzo cenne:) Gorąco Cię namawiam na rozpoczęcie przygody z koralikami. Ale uwaga! - to wciąga;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana!!! Od jakiegoś czasu moje pociechy oszalały na punkcie koralikowych zwierzątek i ten Twój tutorial jest boski!!!! Z pewnością wkrótce skorzystam z podpowiedzi!!!! Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, urosłam i zaraz pofrunę;) A poważnie, Mikołaj się cieszy, że sprawił radość Pociechom - ho,ho,ho:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Krokodyl jest super,gorzej z wykonaniem:) Kursik fajny , kiedyś muszę spróbować z koralikowymi zwierzątkami,są takie urocze,dziękuję:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gorąco Cię zachęcam do rozpoczęcia koralikowej przygody. Życzę wytrwałości oraz powodzenia...i czekam na efekty oczywiście:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tego krokodylka to muszę spróbować!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli podobają Ci się moje prace, pozostaw po sobie ślad, w postaci komentarza. To dla mnie najlepsze wyróżnienie. Pozdrawiam:)