poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Wiosenny naszyjnik

Śnieg już stopniał, słonko wyjrzało i nareszcie chce się żyć. Z okazji pożegnania zimy  ,,popełniłam" nowy naszyjnik -  w świeżych i chłodnych  kolorach - niczym chłodny wiosenny poranek - w czystym błękicie, seledynie, krysztale i bieli.
     Wykony z koralików Toho 11/0 (turkus), Tocho 8/0 ( perełkowa biel, przezroczysta biel, niebieski, seledyn),  zwykłej kolorowej drobnicy w różnych rozmiarach, małych białych serduszek oraz seledynowych,  matowych  beczułek. Łączna długość naszyjnika - po rozłożeniu - wynosi 67 cm. 
Składa się on z dwóch segmentów: pierwszy stanowi 8 sznurów koralików nawleczonych na mocne nici , drugi zaś,  to dwa sznury koralikowo - szydełkowe. Oprawę stanowi ozdobne zapięcie i  końcówki w kolorze starego złota.

***
 ***

8 komentarzy:

 1. Mi bardziej ten naszyjnik kojarzy się z latem, z pięknym błękitnym niebem i turkusowo-zieloną wodą. Zimowy czy letni i tak wyszedł piękny :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł połączenia koralików i kolorów.
  Piękny i taki wiosenny :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za miłe słowa. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie na nadchodzące upały, iście orzeźwiający :) Piękny połączenie elementów w naszyjniku :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję. Pozdrawiam również:)

  OdpowiedzUsuń
 6. to jest dopiero cudeńko!!!!!boskie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję, miło mi to czytać:)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli podobają Ci się moje prace, pozostaw po sobie ślad, w postaci komentarza. To dla mnie najlepsze wyróżnienie. Pozdrawiam:)